W podróż na rowerze z rebornem?

Witajcie
Ponieważ lubię jeździć rowerem to chciałabym zabrać mojego reborna na taka wycieczkę, tylko ze co? mam go wsadzić w koszyk na zakupy i jazda? no nie dlatego zaczęłam poszukiwania czegoś w necie. Obszukałam cały net w poszukiwaniu fotelika na rower dla malucha. Wiem ze z takim malcem się nie jeździ na rowerze ale przecież to tylko lalka, wiec kto mi zabroni. No i dopnę swego bo jak ja na coś się uprę to musi być tak jak ja chce i nie ma innej opcji, ja coś i tak wymyślę i będzie reborn na wycieczce na rowerze ;) Generalnie fotelik przeznaczony dla trochę większego dziecka można zamontować tak żeby taki maluch miał wygodę i komfort w czasie jazdy jak i kierujący :)  co prawda nie znalazłam na razie nic co by mi odpowiadało, ale co nie zmienia faktu ze będę poszukiwać ;)
 A tak swoja droga czemu nie wymyślono fotelika na rower dla malucha? przecież tak samo by jechało wygodnie jak w wózku może tylko z większą szybkością, ale wiadomo ze odpowiedzialny rodzic jechał by ostrożnie wiedząc ze ma małego pasażera i nie może z nim jeździć po dziurach czy z górki na oślep. Jakby się dało taki fotelik od samochodu zamontować na bagażniku to było by całkiem fajna przygoda. I wiecie co? jakby się dało to ja byłabym chyba pierwszą osoba która to zrobiła hehehehehehehehe
Dobra na koniec mała sesyjka z moim maluszkiem :* <3




Nie wybrałyśmy się jeszcze na pierwszy spacer, bo pogoda  się popsuła i ciągle pada, może jutro uda nam się wyjść, jest szansa na poprawę pogody :) jeszcze kilka zndjęć z moja ulubioną maskotką :)



I tymi słodkimi zdjęciami się z wami żegnamy i do zobaczenia w następnym poście :)

Komentarze