Sztuczne dziecko ( reborn )

Cześć, mam na imię Dorota i właśnie zaczynam przygodę z lalkami reborn. Może tak na początek krotko o tych lalkach.
         (tekst ściągnięty z neta)Co to jest reborn?
Lalki reborn to nietypowe kolekcjonerstwo i wspaniała sztuka. Jedni uważają ze to psychoza niespełnionych matek,oraz przerażające zboczenie, a inni ze to tylko lalka, nic więcej.
Lalki te określone jako sztuczne dzieci, gdyż do złudzenia przypominają prawdziwe niemowlęta. Nie są to zwyczajne lalki i rzadko kiedy bywają traktowane jak zabawki. Dla wielu kobiet taka lalka, to idealna kopia żywego dziecka i jednocześnie atrapa idealnego malucha, który nie moczy się, nie plącze, nie choruje i śpi słodko cala noc.

Obecni przygotowuje się na przyjście mojej pierwszej lalki, na którą baaaardzo długo czekałam. Zrobiłam już pierwsze zakupy, ubranka, czapeczki,butelkę do karmienia i smoczek.


Poniżej zdj. maluszka, który nie jest skończony i jeszcze przebywa u artystki Pani Aleksandra Strzelczyk.

A na zdjęciach jeszcze niżej malutka nabrała wyrazistości i urosły jej włoski hehe


Już się nie mogę doczekać kiedy wezmę ja w ramiona. Jest taka słodka i bardzo realistyczna, jak przystało na reborny. Ciekawi mnie tez reakcja mojego chłopaka jak mu powiem ze adoptowałam dziecko :)


No dobra to by było na tyle, napisze jak maluszek będzie już w moim domku :)

Komentarze