Kolejny dzień z rebornem
Witajcie
Dziś tak tylko na chwile wpadłam zakomunikować że ponieważ szycie nosidełka nie wyszło, ale nie mowie że się nie przyda hehe ale dobra do rzeczy, przyszła dziś paczuszka z nosidełkiem dla mojej niuni no i jutro wybieramy się na pierwszy spacer. No bo dziś już nie zdążę, a i pogoda nie pewna, sami zobaczcie
Dziś tak tylko na chwile wpadłam zakomunikować że ponieważ szycie nosidełka nie wyszło, ale nie mowie że się nie przyda hehe ale dobra do rzeczy, przyszła dziś paczuszka z nosidełkiem dla mojej niuni no i jutro wybieramy się na pierwszy spacer. No bo dziś już nie zdążę, a i pogoda nie pewna, sami zobaczcie
Liczę że jutro będzie lepiej, niby zapowiadają poprawę ale z tą pogoda to nikt nie trafi. Raz jest gorąco jak w piekle, a zaraz zimno i mokro. No nic pokaże wam zdjęcia jak się Tosiaczek prezentuje w nowym nosidełku (zdj. poniżej )
No prawda że cudnie ;)
I takie jeszcze słodkie zdjęcie :)
Niunia w nowej chusteczce :)




Komentarze
Prześlij komentarz