Kolejny dzień z rebornem

Witajcie
Dziś tak tylko na chwile wpadłam zakomunikować że ponieważ szycie nosidełka nie wyszło, ale nie mowie że się nie przyda hehe ale dobra do rzeczy, przyszła dziś paczuszka z nosidełkiem dla mojej niuni no i jutro wybieramy się na pierwszy spacer. No bo dziś już nie zdążę, a i pogoda nie pewna, sami zobaczcie

Liczę że jutro będzie lepiej, niby zapowiadają poprawę ale z tą pogoda to nikt nie trafi. Raz jest gorąco jak w piekle, a zaraz zimno i mokro. No nic pokaże wam zdjęcia jak się Tosiaczek prezentuje w nowym nosidełku (zdj. poniżej )


No prawda że cudnie ;) 
I takie jeszcze słodkie zdjęcie :)

Niunia w nowej chusteczce :) 

Komentarze